Muzipo Kids yeni dönem erken kayıtları başladı

52

“Hareket ederek büyüyen sağlıklı nesiller” sloganıyla, çocuklara erken yaşta spor alışkanlığı kazandıran ve sosyalleşirken zihinsel gelişimlerini destekleyen Muzipo Kids, yeni dönem Muzip Saatler programı için erken kayıt fırsatı sunuyor. Çocukları hareketsizlik nedeniyle oluşabilecek dezavantajlı koşullardan koruyabilmek için kapsamlı hareket programları ve çeşitli atölye çalışmalarının gerçekleştiği Muzip Saatler’e Ağustos’ta kayıt yaptıranlar eski fiyat avantajından yararlanıyor.

Türkiye’nin ilk çocuk hareket üssü Muzipo Kids, oynayarak ve hareket ederek öğrenme anlayışıyla, akademisyen danışmanlığında bilimsel metotlarla hazırlanan birbirinden eğlenceli aktiviteler sunuyor. Hareket uygulamalarıyla çocukların fiziksel gelişimine katkıda bulunmanın yanı sıra bilim, teknoloji ve sanatla ilgili etkinliklerle zihinsel gelişimi destekleyen Muzipo Kids’in gelecek dönem Muzip Saatler programına Ağustos boyunca eski fiyatlarla kayıt yaptırmak mümkün.

Muzipo Kids’te geliştirilen programlar; toplumsal cinsiyet eşitliği, olumlu sorgulama, bilimsel yaklaşım, problem çözme, yaratıcılık ve çocuk hakları olmak üzere altı ana evrensel konunun süzgecinden geçirilerek hazırlanıyor.

3 ila 5 yaş aralığındaki çocuklara yönelik olan Muzip Saatler programında; beyin egzersizlerinden temel jimnastik uygulamalarına, oyun tasarımlarından kodlama programlarına pek çok başlıkta çocukların hem fiziksel hem de zihinsel gelişimini destekleyen atölyeler bulunuyor.

Muzip Saatler programı hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kayıt yaptırmak için https://muzipo.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.