Türkiyenin İlk ve Tek Ebeveynlik Yaşam Gazetesi

Pratik kullanımlı beslenme ürünleri ile tatil daha rahat!

Anne sütü bebeklerin birçok ihtiyacını karşılasa da hızla büyüyen bebekler, ek gıdaya gereksinim duyuyor. Yemek saatlerinde özellikle dışarda olan annelerin bebeklerini rahat besleyebilmeleri için kullanabilecekleri pratik ürünler bulunuyor. İkili mama kabı da bunlardan biri…

Ek gıda dönemi başladığında, bebeklerin beslenme süreçleri de hızla değişmeye başlıyor. Anneler ise, bebeklerini hem sağlıklı hem de pratik bir biçimde besleyebilmek için, en iyisini tercih ediyor. Bebeklerinin yemek saatinde dışarda olan anneler, kullanımı pratik ürünlerle bebeklerinin beslenme süreçlerini sorunsuz şekilde tamamlamak istiyor.

Bebeklerin sağlıklı gelişimini ve annelerin rahatını önemseyen Wee Baby, beslenme ürünleriyle de her zaman onların yanında. Wee Baby, ikili mama kabı ile anneleri özgürleştiriyor ve onları rahat ettiriyor. Özellikle yaz döneminde dışarda daha çok vakit geçiriliyor ve bu dönemde en çok pratik beslenme gereçleri hayat kurtarıyor.

Yiyeceklerin tazeliğinin korunmasını sağlıyor

Wee Baby’nin ikili mama kabı, yarı akışkan yiyeceklerin birbirine karışmasını engelliyor. Yazın bile yiyeceklerin tazeliğinin korunmasını sağlıyor. Kaymaz tabanı, bebeğinizin önündeki tabağın sabitlenmesine yardımcı oluyor. Olası kazalara karşı bebeğinizin yemeğinin dökülmesi engelleniyor.

Wee Baby’nin ikili mama kabının en beğenilen özelliği mama kaşığının kapaktaki özel bölmede saklanabiliyor olması. Böylelikle yemekten önce mama kaşığı hijyeni korunuyor, yemekten sonra da çantanızın kirlenmesini engelliyor. Gittiğiniz her yere bebeğinizin mamasını gönül rahatlığıyla taşıyabilirsiniz.

Minik ellere özel tasarımlı mama kaşıkları

Wee Baby’nin mama ile beslenen bebeklerin minik ellerine ve hassas ağız yapılarına göre özel tasarlandığı ikili silikon yumuşak uçlu mama kaşığı ve üçlü PP sert uçlu mama kaşıkları da beslenme yardımcı ürünleri arasında yer alıyor. Farklı renklerdeki tasarımlarıyla bebeklerin ilk yemek atıştırmayı öğrenme dönemlerinde, bebeklerin tutma ve kavrama yeteneğini geliştirmesine yardımcı oluyor ve kendi kendilerine yemek yemeye teşvik ediyor. Wee Baby Çatal Kaşık Saklama Kabı ile de gittiğiniz her yere kaşıkları taşıma imkanınız oluyor.