Türkiyenin İlk ve Tek Ebeveynlik Yaşam Gazetesi

Anneler Soruyor, Uzmanlar Yanıtlıyor!

Gıda, beslenme ve sağlık konularında geliştirdiği projelerle toplum sağlığının geleceği için çalışan Sabri Ülker Vakfı’nın çocukların gelişiminin ebeveynleri tarafından kolayca takip edilmesini sağlamak amacıyla sunduğu iGrow web sitesi yepyeni yüzü ve içerikleriyle ebeveynlerle buluşuyor.

Kurulduğu 2009 yılından bu yana sağlıklı yaşam bilincinin gelişmesine katkı sağlamak, toplumu beslenme ve sağlık alanlarında bilimsel ve güvenilir bilgiyle aydınlatmak üzere birçok projeyi hayata geçiren Sabri Ülker Vakfı’nın ebeveynlerin çocuklarının sağlıklı gelişimini takip edebilmesi için sunduğu iGrow, yenilenen yüzüyle anne babalara rehber olmaya devam ediyor.

Hollandalı Araştırma-Geliştirme kuruluşu TNO tarafından geliştirilen ve Sabri Ülker Vakfı tarafından adaptasyonu sağlanan iGrow, yenilenen internet sitesiyle daha çok ebeveyne, daha yakından ulaşmayı hedefliyor.

Annelerin merak ettiklerine yanıtlar referans kurumlardan geliyor

“Çocuğuma nasıl yeterli ve dengeli beslenme alışkanlığı kazandırabilirim?”, “Çocuğum çok az yemek yiyor, iştahını arttırmak için ne yapmalıyım?”, “Çocuğum okula gidiyor, beslenme çantasına ara öğün olarak ne koyabilirim?” gibi anneler tarafından sorulmuş ve uzmanlar tarafından yanıtlanmış tüm sorulara Annelerin Merak Ettikleri başlığı altından ulaşılabiliyor. Web sitesinin yeniliklerinden bir diğeri olan Anneler Soruyor! bölümünde ise ile tüm ebeveynler, merak ettikleri sorulara bilimsel kaynaklardan yanıt buluyor.