Türkiyenin İlk ve Tek Ebeveynlik Yaşam Gazetesi

Beko’dan titiz annelere bulaşık makinesi

Beko, makineden çıktığında hala lekeli kalan bulaşık derdine son veriyor. Beko, AquaIntense teknolojisi ile alt sepette bulunan ek püskürtme kolu sayesinde 5 kat daha etkili yıkama alanı sunan yeni bulaşık makinelerini tüketicinin beğenisine sunuyor. 8 Program ve üzeri bulaşık makinelerinde ve BM 6026 I model bulaşık makinesinde bu özellik bulunuyor.

Şimdi seçili Beko bulaşık makinelerinde mayıs ayına özel kampanya uygulanıyor. 4 programlı bulaşık makineleri 200 TL, 5 programlı bulaşık makineleri ise 250 TL indirimle Beko mağazalarında sizleri bekliyor.

BM 4004 ve BM 5015 model bulaşık makineleri, özel fonksiyonlarıyla zor lekeleri mükemmel bir şekilde temizliyor.

4 programlı ve A+ enerji sınıfında yer alan Beko BM 4004 Bulaşık Makinesi, normal kirli bulaşıkları 58 dakikada, az kirli bulaşıkları ise 30 dakikada yıkıyor. Ekstra durulama fonksiyonu ve A kurutma performansı ile bulaşıkları her zamankinden daha ayrıntılı duruluyor ve kuruluyor. 14 kişilik kapasitesi bulunan bulaşık makinesi, yüklüyken ayarlanabilen üst sepeti sayesinde alt sepete büyük parça mutfak eşyalarını alabiliyor. Ayrıca 48 DBA ses seviyesi ile sessizce çalışıyor.

5 programlı ve A++ enerji sınıfında yer alan Beko BM 5015 Bulaşık Makinesi ise kısa programlara ek olarak kendi sıcaklık ve su basıncı değerlerini kir sensörleri sayesinde belirleyen otomatik programa sahip. Ekstra parlaklık fonksiyonu ve A kurutma performansıyla daha parlak ve istenen kurulukta bulaşıklar sağlıyor. 14 kişilik kapasitesi ve 46 DBA ses seviyesi bulunan bulaşık makinesi turbo fonksiyonuyla da program sürelerini 3 kata kadar kısaltabiliyor.