Türkiyenin İlk ve Tek Ebeveynlik Yaşam Gazetesi

Profilo ile istenmeyen kokulara yıkamadan yok edin

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, tüketicilerinin hayatını kolaylaştıran ürünlerle yaşamlarına değer katmaya yepyeni UltraFresh Çamaşır Makinesi ile devam ediyor. UltraFresh teknolojisi, yıkamaya gerek kalmadan havalandırma etkisi ile giysilerin üzerine sinen istenmeyen kokuların giderilmesini sağlıyor.

Havalandırma etkisiyle istenmeyen kokulardan kurtulun

Mutfakta yemek yaparken, bir mangal partisinde ya da kalabalık bir davette istenmeyen koku sinmiş giysilerinizi kolaylıkla kokulardan arındırabilmenize olanak veren UltraFresh teknolojisi, su ve deterjana gerek kalmadan özellikle hassas kumaşlarınızın da zarar görmesini engelliyor. Bu teknoloji sayesinde takım elbise, ceket, ipekli bluz gibi hassas giysiler, yıkanmasına gerek kalmadan üzerine sinen istenmeyen kokulardan 30 dakika gibi kısa sürede üstelik ev ortamında kolaylıkla arınıyor, hayatınıza konfor katılıyor. UltraFresh teknolojisi aynı zamanda su ve deterjan kullanımını da azalttığından hem ekonomik bir tercih yapmanıza hem de su tasarrufu yaparak çevreye katkıda bulunmanıza olanak veriyor.

UltraFresh’in zengin programları da hayatı kolaylaştırır

Profilo UltraFresh çamaşır makinesi, 9 kg.’lık geniş kapasitesi ve yüksek enerji tasarruflu kullanımının yanı sıra zengin program seçeneği ve opsiyonlarıyla da hayatı kolaylaştırıyor. Yazı karşıladığımız şu günlerde yorganlarınızı, yorgan yıkama programı kullanarak yıkayabilir, EkstraEkle özelliği sayesinde yıkama sırasında çamaşır makinesini durdurup kapağını açarak unutulan çamaşırları makineye ekleyebilirsiniz. Acelesi olan ya da kısa sürede islerini bitirip kendisine zaman ayırmak isteyenlerin tercihi Ekspres 15’/30’ yıkama programları ile de çamaşırları sadece 15 ya da 30 dakika gibi kısa bir zamanda yıkayabilirsiniz.

UltraFresh Teknolojisi Nedir?

UltraFresh teknolojisi yıkanması gerekmeyen ama gün içinde istenmeyen kokulara maruz kalan giysilerdeki kokuları gidermek amacıyla geliştirilmiş yenilikçi bir programdır. UltraFresh su içerisindeki oksiyeni aktifleyerek ozona çevirir. Ozon hem hijyen sağlar hem de koku moleküllerini yok eder. Böylece giysileriniz havalandırma etkisi yaratılarak üzerine sinen kokulardan su ve deterjana gerek kalmadan arınmış hiç giyilmemiş gibi olur. Üstelik 30 dakika gibi kısa bir sürede.

 

 

 

 

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri 1995 yılından beri uluslararası BSH Grubu’nun güçlü ve köklü yerel beyaz eşya markasıdır.

 

www.profilo.com.tr