Philips Avent ile ‘Anneler Konuşuyor”

52

Philips Avent, annelerin seslerini duyurmak için hayata geçirdiği ‘Anneler Konuşuyor’ platformu ile 25 Nisan’da üçüncü kez anneleri bir araya getirdi.

Bilgi ve birikimleriyle Philips Avent’e ilham kaynağı olan anneler; ‘Anneler Konuşuyor’ etkinliğiyle seslerini duyurmaya ve birbirine ilham vermeye devam ediyor. 2016 yılında ‘annelerden annelere ilham veren hikayeler’ sloganı ile yola çıkan ve 3’üncü yılında 3 ilde anneler ile buluşmaya hazırlanan ‘Anneler Konuşuyor’un ilk ayağı ünlü sunucu ve yazar Özge Uzun’un moderasyonu ile İstanbul’da gerçekleşti.

Etkinlikte konuşma yapan Philips Personal Health Genel Müdürü Milena Elmasoğlu; “Anneler, Philips Avent’in her zaman ilham kaynağı oldu. Biz de sahip olduğumuz sosyal sorumluluk bilinci ve annelerin bizlere verdiği ilham ile hayata geçirdiğimiz ve çok güzel geri dönüşler aldığımız ‘Anneler Konuşuyor’u üçüncü kez düzenledik. Üstelik bu yıl ülkemizin dört bir yanındaki annelerimizden gelen talepler üzerine Ankara ve İzmirli annelerimizle de bir araya geleceğiz. Kıymetli dostumuz Özge Uzun ve birbirinden kıymetli konuşmacılarımız ile birlikte, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da birçok anneye dokunmayı, onlara ışık tutmayı hedefliyoruz. Amacımız gerek etkinliğimize katılan annelerin ve anne adaylarının gerekse dijital mecralardan bizi takip eden annelerimizin, uzmanların ve diğer katılımcıların deneyimlerinden faydalanmalarına imkan tanımak. Umudumuz, daha çok anneye ulaşarak onların kendi ilham veren hikâyelerini ortaya çıkarmalarını sağlamak; bu serüvenlerinde yalnız olmadıklarını her zaman hissettirmek ve bebek bakımı konusunda ülke çapında farkındalık oluşturmak” yorumlarında bulundu.

Etkinliğin Ankara ayağı, 4 Mayıs 2018, Cuma günü, JW Marriot Hotel’de düzenlenecek. 15 Mayıs 2018, Salı günü ise İzmirli anneler Hilton Otel’de gerçekleşecek etkinlikte bir araya gelecek.